fbpx

PRODUCENT

XXIV Charsznickie Dni Kapusty

 

 

Kapuściane dożynki

Charsznickie Dni Kapusty nie tylko na stałe zapisały się w kalendarzu imprez organizowanych w gminie Charsznica ale również my jako firma od wielu lat prezentujemy Wam tam swoje maszyny do warzyw. Wystawie towarzyszy szereg innych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych, można będzie spróbować regionalnej kuchni czy posłuchać muzyki na żywo.

 

 

Od siewu do zbioru z RABATEM

Charszniccy producenci warzyw doskonale znają nasze maszyny do uprawy warzyw, wielu z nich posiada w swoich gospodarstwach maszyny do przygotowania redlin czy zagonów, siewniki do warzyw oraz kombajny do zbioru marchwi i innych warzyw korzeniowych. Wielu z nich użytkuje je od wielu lat i chętnie dzielą się z nami swoimi uwagami. Obustronna wymiana doświadczeń pozwala nam tak dopracować maszyny, żeby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Na naszym stoisku zaprezentujemy całą linie maszyn do uprawy warzyw: marchewki, pietruszki, buraczka ćwikłowego itp. Będzie można zobaczyć agregat do formowania redlin i zagonów AUR2, siewnik pneumatyczny MAX PNEUMATIC oraz kombajn do zbioru marchwi ALINA SUPERNOVA i niszczarkę naci BONA.

Mamy też kilka okazji cenowych na oferowany sprzęt – o wszystkich szczegółach będą Was informować nasi doradcy.

 

Pokazy zbioru marchwi kombajnem ALINA SUPERNOVA

Podobnie jak w Pobiedziskach, nadal będziemy zapisywać wszystkich chętnych, którzy chcą zobaczyć zbiór marchwi kombajnem ALINA SUPERNOVA. Zachęcamy więc do kontaktu, tych którzy chcieliby sprawdzić maszynę u siebie lub zobaczyć jak pracuje u sąsiada.

Czekamy na Was od godziny 9.00 – niedziela 9wrzesień 2018 – Stadion Sportowy LKS SPARTAK w Miechowie-Charsznicy.

Szczegółowy program znajdziecie tutaj

Zapraszamy

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER