fbpx

PRODUCENT

Unia Europejska

Blog

AGROTECH 2019 przed nami. A jak było w poprzednich latach?

W najbliższy weekend rozpoczynają się jedne z największych targów rolniczych w Polsce i we wschodniej Europie. Targi AGROTECH w Kielcach odbywają się po raz dwudziesty piąty. Firma WEREMCZUK uczestniczy w tym wydarzeniu niemal od początku. Zapraszamy Was do krótkiej podróży w czasie, gdzie przypomnimy Wam jakie były nasze początki.

Na początek 2004 rok. Nie były to pierwsze targi, w których wzięliśmy udział, ale to właśnie podczas tej edycji zaprezentowaliśmy Wam kombajn samojezdny do zbioru owoców VICTOR. Kombajn otrzymał wówczas „Puchar Ministra i Rozwoju Wsi”. Stanowisko to sprawował wówczas Wojciech Olejniczak, który osobiście odwiedził nasze stoisko podczas tych targów.

   

Puchar Ministra Rolnictwa Kombajn VICTOR – laureat nagrody Targi Kielce w 2004 r. Targi Kielce 2004r – stoisko wewnętrzne
       
 Minister Rolnictwa Wojciech Olejniczak na stoisku w 2004 r.

 

Podczas kolejnych edycji targów AGROTECH prezentowaliśmy co raz szerszą ofertę maszyn do zbioru owoców, pielęgnacji plantacji, zbioru warzyw i ich uprawy. Targi Kielce, także przeżywały swój rozwój sukcesywnie się rozbudowując.

 

 2010 2010 + NOWOŚĆ NATALKA  2010 2011
2011 Agrotech 2011 – co raz większa oferta 2012 2012

AGROTECH

2014 2014 2014  

W 2015 roku, po raz kolejny zabraliśmy na targi maszynę samojezdną. Tym razem był to kombajn do marchwi MAXIMUS – NOWOŚĆ w ofercie maszyn warzywniczych. Kombajn MAXIMUS przeznaczony jest do zbioru warzyw korzeniowych. Wśród nowości dla producentów owoców znalazł się opryskiwacz tunelowy NESTOR.

Załadunek kombajnu MAXIMUS i transport do Kielc – 2015r.

Stoisko AGROTECH 2015 -kombajn MAXIMUS

W roku 2017, podczas targów zorganizowaliśmy dla Was konkurs „selfie z Joanną”. Można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zawalczyć o cenne nagrody.

Pogoda w Kielcach (co widać na zdjęciach) bywa kapryśna. Raz słońce, deszcz i nawet mróz. Od 2018 roku jesteśmy więc w hali poprawiając zdecydowanie komfort naszych targowych spotkań.

W tym roku również czekamy na Was w hali namiotowej I na stoisku nr 19 i podobnie jak w ubiegłym roku – na zewnątrz przed halą.

Przypomnijmy jeszcze jak wyglądało to w ubiegłym roku.

       

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER