PRODUCENT

Blog

Kombajn do zbioru wiśni FELIX-Z ponownie prezentuje swoje możliwości

Pod koniec lipca mieliśmy przyjemność gościć w naszym kraju oraz firmie naszego węgierskiego dealera- firmę AUDITKER Kft. wraz z dość liczną grupą producentów wiśni, pochodzących z tego właśnie kraju. Głównym celem ich wizyty była możliwość obejrzenia pracującego w sadzie kombajnu do zbioru wiśni FELIX-Z.

 

 

Kombajn do zbioru wiśni FELIX-Z

 

Korzystając z uprzejmości jednego z naszych klientów, który zajmuje się między innymi produkcją wiśni a także posiada i już od ośmiu lat z powodzeniem użytkuje naszą maszynę, zaprosiliśmy naszych gości do sadu położonego pod Lublinem.

Pan Zbigniew- sadownik, który umożliwił nam zorganizowanie całego wydarzenia, przyjął nas niezwykle ciepło i życzliwie.
Z dumą i wielką satysfakcją opowiadał o swojej pracy a także z ochotą udzielał odpowiedzi na pojawiające się pytania.
Na plantacjach należących  do Pana Zbigniewa, owoce zostały już zebrane z drzew, jednak pomimo tego właściciel zaprosił nas do obejrzenia swoich  sadów. Była to świetna sposobność do oceny wpływu mechanicznego zbioru owoców na ostateczną kondycję plantacji.

 

Dobra kondycja sadu wisniowego po zbiorze mechanicznym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naturalnie sad, po zbiorze kombajnem FELIX-Z, ma się bardzo dobrze. Przystosowanie plantacji do zbioru mechanicznego a także prawidłowe prowadzenie drzew i wykonywanie wszystkich zalecanych zabiegów gwarantuje utrzymanie jak najlepszej kondycji sadu, co potwierdzają powyższe zdjęcia.

 

Podczas gdy część klientów oglądała sad po zbiorze kombajnem, inni wymieniali swoje poglądy i uwagi dotyczące technologii uprawy tych drzew.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wreszcie udaliśmy się do zaprzyjaźnionego plantatora, który był w trakcie zbiorów, z użyciem kombajnu FELIX-Z, produkcji firmy WEREMCZUK FMR.

Sad, w którym pracowała maszyna, ma już kilkanaście lat a w tym roku drzewa obrodziły niezwykle obficie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Węgierscy sadownicy z uwagą obserwowali pracę kombajnu do wiśni. Producenci mieli wystarczająco dużo czasu, by zapoznać się z zasadą pracy maszyny oraz ocenić efekty zbiorów.
Pomimo, że maszyna pracuje na plantacjach już od ośmiu lat, nadal świetnie się sprawdza a jakość zebranych owoców jest odpowiednia do przetwórstwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po intensywnych obserwacjach w sadzie, udaliśmy się do siedziby firmy WEREMCZUK FMR, aby w spokoju i bez pośpiechu można było ponownie zapoznać się z zasadą pracy kombajnu do zbioru wiśni FELIX-Z  a także otrząsarki do wiśni MAJA AUTOMATIC-LK.
Na miejscu, nasz pracownik, wykonał pokaz uruchomienia tych maszyn. Klienci zaś mieli możliwość dokładnego obejrzenia nowych maszyn oraz zadania pytań naszej załodze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy naszym węgierskim gościom za przybycie, a właścicielowi plantacji za możliwość obejrzenia kombajnu do zbioru wiśni FELIX-Z podczas pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy również do obejrzenia filmiku, który przedstawia jak radził sobie nasz kombajn do wiśni w tym sadzie-
https://www.youtube.com/watch?v=RCpiyflx0d8.

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER