fbpx

PRODUCENT

Unia Europejska

Blog

Maszyny do warzyw i owoców – co zobaczycie podczas targów TSW 2019?

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2019 koniecznie z firmą WEREMCZUK FMR

Wraz z początkiem nowego roku startują kolejne edycje różnych imprez targowych.
Inauguracja sezonu 2019 będzie miała miejsce w Nadarzynie w dniach 9-10 stycznia podczas targów TSW.
Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to jedna z największych wystaw poświęconych tematyce owocowo- warzywnej w Polsce a także wschodniej części Europy. Jest miejscem spotkań producentów warzyw i owoców z producentami sprzętu ogrodniczego i innych produktów czy usług, dzięki którym produkcja jest możliwa oraz staje się bardziej opłacalna.
Firma WEREMCZUK FMR, jako wiodący producent maszyn sadowniczych i warzywniczych oczywiście będzie uczestniczyła w tym wydarzeniu. 
Już od kilku lat staramy się towarzyszyć  producentom owoców i warzyw uczestniczącym w tym spotkaniu.
Bardzo dobra lokalizacja, bo centralna część naszego kraju, z pewnością przyczynia się do zwiększenia liczby osób odwiedzających tę imprezę.

A poniżej krótki powrót do przeszłości i minionych edycji targów TSW, w których wspólnie z Wami braliśmy udział.

 

Rozmowa o kombajnie do porzeczek

Maszyny sadownicze i warzywnicze

 

Solidne maszyny do warzyw – niezastąpione w każdym gospodarstwie

Weremczuk FMR to firma z tradycjami, której celem jest tworzenie najwyższej jakości maszyn.
Solidna konstrukcja naszych urządzeń jest efektem wykorzystywania do ich produkcji tylko sprawdzonych, zgodnych z wszelkimi normami materiałów.
Wykwalifikowana grupa konstruktorów dba o to, aby nasze maszyny do warzyw podążały za oczekiwaniami klientów oraz były uniwersalne. 

Wszystkie wymienione cechy posiada oczywiście jedna z naszych kluczowych maszyn jaką jest kombajn do warzyw korzeniowych ALINA SUPERNOVA. Tej maszyny nie może naturalnie zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu jak targi TSW. 
Jeśli chcesz zapoznać się bliżej z jej możliwościami, zanim obejrzysz ją na żywo, kliknij tu: kombajn do zbioru warzyw korzeniowych.

Jedną z podstawowych maszyn warzywniczych, która niezbędna jest na początku procesu produkcji, jest siewnik do warzyw. Precyzyjny wysiew nasion nie tylko skutkuje uzyskaniem dobrych wschodów, ale również ogranicza koszty związane z zakupem nasion czy też czasem prac polowych. Siewnik pneumatyczny MAX PNEUMATIC to maszyna, która efektywnie pracuje już w wielu gospodarstwach warzywniczych, wpływając tym samym na maksymalizację ich rentowności.  Podczas targów TSW pokażemy Państwu również sekcję do wysiewu ogórka na folii, w którą nasz siewnik może zostać wyposażony.

Odwiedzający targi TSW zobaczą również ogławiarkę marchwi i niszczarkę naci BONA, dzięki której warzywa wykopywane z ziemi pozbawione są już elementów zielonych. Chcesz zobaczyć ogławiarkę warzyw w pracy?
Zapraszamy na nasz kanał na YouTubie i sprawdź jak pracuje ogławiarka i niszczarka naci BONA.

 

Jakie maszyny do zbioru owoców zobaczysz podczas TSW 2019?

Tegoroczna edycja targów Sadownictwa i Warzywnictwa w Nadarzynie to świetna okazja do dokładnego przyjrzenia się ofercie maszyn do owoców. Pomimo, że sadownicy czy producenci owoców miękkich nie mogą zaliczyć poprzedniego sezonu do tych najbardziej udanych, nadal a nawet szczególnie teraz muszą myśleć o ograniczaniu kosztów. Inwestycja w park maszynowy pozwala znacznie zmniejszyć koszty pracownicze ograniczając liczbę osób potrzebnych do obsługi plantacji.  Posiadane niezawodnych maszyn do zbioru owoców, czy też ich uprawy umożliwia także powiększenie powierzchni upraw. Wynikiem tego jest oczywiście wzrost opłacalności produkcji.

Jeśli specjalizujesz się w uprawie owoców jagodowych, koniecznie odwiedź nasze stoisko, na którym zobaczysz kombajn do zbioru owoców JOANNA PREMIUM.  Maszyna posiada szerokie zakresy regulacji i możliwość zmiany ustawień, w taki sposób, aby jak najdokładniej dopasować  urządzenie do rodzaju uprawy.

Jeśli natomiast zajmujesz się uprawą roślin sadowniczych, takich jak wiśnie czy śliwy, będziesz mógł przyjrzeć się bliżej agregatowi MAJA. Jest to znana już, jednak niezwykle uniwersalna otrząsarka do owoców, która doskonale sprawdzi się w każdym sadzie. 

 

Gdzie szukać producenta maszyn do owoców i warzyw WEREMCZUK?

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2019 to dosyć duża impreza. 
Co więc zrobić, aby w gąszczu przeróżnych producentów odnaleźć własnie nas?
Koniecznie zapamiętaj nr C-102, bo właśnie taki jest numer naszego stoiska.

 

Maszyny do owoców i warzyw na targach TSW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czekamy na Ciebie 9 stycznia 2019 r. w godzinach 9:00 – 17:00 oraz 10 stycznia 2019 r. w godzinach 9:00 – 16:00

Rozpocznij ten rok z firmą WEREMCZUK!

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER