fbpx

PRODUCENT

Unia Europejska

Blog

Maszyny do zbioru owoców podczas targów BEST BERRIES

Targi sadownicze BEST BERRIES

W dniach  6 i 7 października 2018 roku w stolicy województwa lubelskiego odbywać się będą największe targi sadownicze w Polsce. Wydarzenie organizowane jest już od kilku lat. Lubelszczyzna jest z pewnością bardzo dobrym obszarem do przeprowadzania takich imprez. Przede wszystkim dlatego, że w skali całego kraju przoduje w produkcji owoców miękkich. To właśnie tutaj uprawianych jest wiele plantacji porzeczkowych, jagodowych czy też malinowych.

Sadownicy i plantatorzy muszą na bieżąco aktualizować swoją wiedzę aby pozostać konkurencyjnym na rynku. Ważnym aspektem dla producentów są z pewnością maszyny do zbioru owoców. Szczególnie teraz, kiedy co raz trudniej jest znaleźć pracowników sezonowych. 
Firma WEREMCZUK oczywiście będzie również uczestniczyć w tym wydarzeniu. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska-nr 62. 

 

Najlepsze maszyny do zbioru owoców marki WEREMCZUK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsze maszyny do zbioru owoców

Podczas tej edycji targów sadowniczych zaprezentujemy Państwu uniwersalną maszynę do zbioru owoców jagodowych- kombajn JOANNA PREMIUM. 
Jest to jeden z najczęściej wybieranych przez klientów model kombajnu owocowego. Przeznaczony do zbioru różnych odmian owoców, między innymi porzeczek, aronii, agrestu, jagody kamczackiej. Urządzenie to umożliwia efektywną i bezpieczną pracę nawet na młodych krzewach.

Więcej na temat tej maszyny można poczytać tutaj: weremczukagro.com/products/kombajn-do-porzeczki-maliny-aronii-dzikiej-rozy-joanna-premium/?from=128

Oczywiście pełną ofertę i wszystkie szczegóły poznacie tylko u naszych doradców. Dlatego też serdecznie zapraszamy w sobotę i niedziele na Targi BEST BERRIES.

 

Zbiór agrestu kombajnem Weremczuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyszłość polskich owoców miękkich

Wielu plantatorów zadaje sobie dziś pytanie: czy warto inwestować w sektor owocowy? Niskie ceny na skupach, braki pracownicze, niestabilność branży.
To tylko nieliczne problemy przed którymi stają producenci owoców miękkich. 
Podczas targów BEST BERRIES przedstawiciele różnych instytucji będą odpowiadać na pytania dotyczące przyszłości polskich owoców miękkich. 
Z pewnością również z tego powodu warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

 

Targi BEST BERRIES tylko z firmą WEREMCZUK

Jeszcze raz pragniemy Was gorąco zaprosić do przybycia na to wydarzenie. 

Będziemy z Wami w sobotę od godz 9 do 17, natomiast w niedzielę od 9 do 16.

Znajdziecie nas w pobliżu strefy pokazów- stoisko nr 62.

CZEKAMY NA WAS!

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER