fbpx

PRODUCENT

Unia Europejska

Blog

Czy Twoje maszyny sadownicze lub warzywnicze są już przygotowane do kolejnego sezonu?

Maszyny sadownicze i warzywnicze dla Profesjonalistów

Firma WEREMCZUK od blisko 40 lat dostarcza na rynek najlepsze maszyny sadownicze i warzywnicze.  Doświadczeni i kreatywni konstruktorzy opracowują innowacyjne rozwiązania, dzięki którym praca w rolnictwie staje się coraz przyjemniejsza. Bogaty asortyment jest stale powiększany i ulepszany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Chcemy towarzyszyć właścicielom plantacji jagodowych, sadów owocowych oraz producentom warzyw w podnoszeniu konkurencyjności ich produkcji. Z pewnością wyposażenie gospodarstwa w najlepszy sprzęt pomoże osiągnąć ten cel. Chcesz poznać naszą ofertę – zobacz – maszyny do owoców oraz maszyny do warzyw. Znajdziesz tam urządzenia, dzięki którym kompleksowo zadbasz o swoją plantację.

 

Maszyny sadownicze, maszyny warzywnicze

 

 

 

 

 

 

Jak utrzymać długą żywotność maszyn rolniczych?

Posiadanie najlepszych maszyn sadowniczych i warzywniczych to jedna z kluczowych kwestii.
Co jednak zrobić, aby cieszyć się długą żywotnością zakupionych urządzeń? Jakie działania podjąć, aby nasz sprzęt był w dobrej kondycji?
Istotną kwestią jest tu zarówno codzienna obsługa maszyny (podczas sezonu zbioru czy użytkowania), jak również obsługa posezonowa oraz dokonywanie regularnych przeglądów. Oczywiście w zależności od rodzaju maszyny zróżnicowane są czynności, które powinny zostać wykonane. W przypadku prostych urządzeń wystarczające może być jedynie czyszczenie oraz smarowanie elementów roboczych. Natomiast bardziej rozbudowane maszyny wymagają większej liczby zadań (szczegółowo opisanych w instrukcji obsługi każdej maszyny). Wykonanie ich jest jednak niezbędne w celu utrzymania dobrego stanu technicznego maszyn. 

 

Wymiany zużywających się części maszyn 

W każdej maszynie znajdują się podzespoły i elementy, które po określonym czasie powinny zostać wymienione. Warto podkreślić, że niektóre części maszyn są szczególnie narażone na szybsze zużycie. Oczywiście jest ono także uzależnione od intensywności prac na danym sprzęcie. Naturalnie elementy takie należy wymieniać w momencie zauważenia usterki.
Niektóre jednak z części powinny być wymieniane regularnie. Do tego celu najlepszy jest więc okres po zakończonych pracach polowych.
Wychodząc zatem na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy OFERTĘ SPECJALNĄ na części zamienne do maszyn sadowniczych i warzywniczych.
Od teraz do końca grudnia tego roku części zamienne do Twoich maszyn zakupisz z 10% rabatem
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu bądź kontaktu telefonicznego lub mailowego .

 

maszyny-sadownicze-warzywnicze-czesci

 

 

Masz problem z maszyną do owoców lub warzyw?

Firma WEREMCZUK FMR za swój cel stawia osiągnięcie pełnego zadowolenia klientów. Dlatego też towarzyszymy klientom na każdym etapie użytkowania urządzenia. Wśród naszych pracowników znajdują się doświadczeni serwisanci, którzy w każdym momencie służą swoją pomocą.
Potrzebujesz porady, chcesz umówić się na profesjonalny serwis? 
Skontaktuj się z nami – więcej w zakładce porady serwisowe.

 

 

 

 

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER