fbpx

PRODUCENT

Unia Europejska

Blog

XI Małopolskie Święto Czosnku

W tym roku, na terenie gminy Radziemice, już po raz XI organizowane jest Małopolskie Święto Czosnku. 
Wydarzenie to, od wielu lat cieszy się uznaniem lokalnej społeczności, która na co dzień zajmuje się produkcją warzywniczą, oczywiście dominującym warzywem jest tutaj czosnek.

 

Najlepsze maszyny do warzywnictwa

 

Województwo małopolskie jest jednak obszarem, na którym prowadzona jest również produkcja innych warzyw.  

Firma WEREMCZUK FMR posiada w swojej ofercie wiele specjalistycznych maszyn przeznaczonych do warzywnictwa. Wytwarzamy bardzo trwałe i wydajne maszyny, które umożliwiąją bezawaryjną pracę przez wiele sezonów.
Agregaty do formowania redlin z glebogryzarką AUR oraz redliniarki MR spulchnią glebę i pozwolą utworzyć idealne redliny, które będę stanowiły perfekcyjną bazę pod wysiew.
Siewnik pneumatyczny MAX PNEUMATIC zagwarantuje precyzyjny wysiew różnego rodzaju nasion, co z kolei ma niezwykle istotne znaczenie dla uzyskania wysokiej jakości plonu.
Nasza firma specjalizuje się także w produkcji kombajnów do zbioru warzyw korzeniowych- dostępne są modele, które umożliwiają zbiór marchewki, pietruszki czy buraczka do skrzyniopalet z przeznaczeniem na rynek bezpośredni, jak również bezpośrednio na przyczepy z przeznaczeniem do dalszego przetwórstwa. 

Wydarzenie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, tj. 29 lipca w Obrażejowicach to impreza, której celem jest uczczenie pracy producentów czosnku. 
Święto czosnku rozpocznie się uroczystą mszą w pobliskim kościele, następnie przewidziana jest część oficjalna, podczas której zaproszeni gości wygłoszą swoje przemówienia. Po oficjalnej części spotkania rozpocznie się część artystyczna, z niezwykle bogatym programem. Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Firma WEREMCZUK FMR bardzo cieszy się z możliwości wzięcia udziału w tego typu wydarzeniach. Chcemy być z Wami zarówno podczas pracy jak i odpoczynku.
Nasza ekipa będzie świętowała razem z Wami a jednocześnie może to być bardzo dobra okazja do nawiązania długofalowej współpracy.
Zapraszamy na nasze stoisko wszystkich, którzy są zainteresowani tematem warzywnictwa oraz sadownictwa. 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER