fbpx

PRODUCENT

Dzień Otwartych Drzwi w Końskowoli

Tradycją jest, iż co roku, w ostatnią niedzielę czerwca Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, organizuje Dzień Otwartych Drzwi. My jako firma, także od kilkunastu lat czynnie uczestniczymy w tym wydarzeniu. Jest to okazja do spotkania się z wieloma stałymi klientami, którzy od wielu lat są użytkownikami maszyn marki WEREMCZUK oraz okazja do wymiany doświadczeń, jak również do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą.

 

Wystawie maszyn towarzyszy kiermasz kwiatów, krzewów i zwierząt. Są organizowane również spotkania tematyczne z zakresu „agro”, gdzie pracownicy ośrodka dzielą się swoją wiedzą z zakresu uprawy wszelkiego rodzaju roślin rolniczych. Nie może też zabraknąć pokazów polowych i konkursów dla uczestników spotkania. Jako firma wielokrotnie braliśmy udział w pokazach polowych prezentując swoje nowości takie jak np. wielofunkcyjna maszyna do pielęgnacji plantacji i sadów SAVA, czy opryskiwacz NESTOR.  Podczas wszystkich tych atrakcji zwiedzającym towarzyszy muzyka „na żywo”, którą kończy występ gwiazdy.

 

Dla wszystkich otwarte jest też wesołe miasteczko, a także stoiska z regionalną kuchnią, lodami i drobnymi pamiątkami.

Zapraszamy Was do obejrzenia naszej relacji video z poprzednich lat, gdzie między innymi został przeprowadzony pokaz pracy maszyny SAVA.

„Na żywo” widzimy się w najbliższą niedzielę na terenach LODR Końskowola. W tym roku na naszym stoisku zobaczycie między innym agregat MAJA, kombajn JOANNA-4 oraz wielofunkcyjną maszynę do pielęgnacji SAVA i karczownik SAMSON.

Szczegółowy program znajdziecie tutaj.

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER