fbpx

PRODUCENT

Unia Europejska

Porady serwisowe

Weremczuk FMR to firma, która od lat towarzyszy polskim producentom owoców jagodowych, sadownikom oraz producentom warzyw, w podniesieniu konkurencyjności gospodarstw. Naszym celem, poza dostarczeniem najwyższej jakości maszyn, jest osiągnięcie maksymalnego zadowolenia klientów zarówno podczas zakupu sprzętu, jak również w trakcie jego użytkowania. Drogą służącą do osiągnięcia tego efektu jest prowadzenie profesjonalnego serwisu maszyn oraz sklepu z częściami zamiennymi.

Zapewniamy całoroczny profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny do wszystkich maszyn naszej produkcji. Obsługa serwisowa wykonywana przez naszych przeszkolonych i doświadczonych mechaników czuwa nad dobrym stanem technicznym zakupionych przez Państwa maszyn.

Każda maszyna marki Weremczuk podlega 24 miesięcznej gwarancji.
W przypadku wystąpienia usterek bądź stwierdzenia nieprawidłowego działania maszyny należy złożyć zgłoszenie reklamacyjne.
Wypełniony druk zgłoszenia można złożyć na jeden z poniżej podanych sposobów:

  • e-mailem na adres serwis@weremczukagro.pl
  • pocztą na adres WEREMCZUK FMR Sp. z o.o., 24-220 Niedrzwica Duża, ul. Bełżycka 73, Dział Serwisu,
  • osobiście w punkcie sprzedaży, w którym maszyna została zakupiona.

Nasi serwisanci to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie pomogą rozwiązać każdy problem.
Zapraszamy do kontaktu:

Jacek Piwowarski
Specjalista ds. Serwisu krajowego
tel. 81 517 15 99
kom. 668-362-870
mail: jacek.piwowarski@weremczukagro.pl

Dariusz Mazurkiewicz
Specjalista ds. Serwisu zagranicznego
tel. 81 517 15 80
kom. 784-911-007
mail: mazurkiewicz@weremczukagro.pl

 

W celu zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi na każdym etapie użytkowania maszyn od wielu lat prowadzimy sklep z częściami zamiennymi.
Wiemy jak ważne dla Państwa jest utrzymanie dobrego stanu technicznego zakupionego sprzętu. Tylko regularnie dokonywane przeglądy i wymiany zużywających się elementów mogą zagwarantować długoletnią pracę urządzenia. W doborze właściwych elementów pomoże Państwu nasz doświadczony sprzedawca.
Zapraszamy do kontaktu:

Bożena Piwowarska
Sprzedaż części zamiennych
tel. 81 517 15 99
kom. 662-158-293
mail: sklep@weremczukagro.pl

Serdecznie zachęcamy do dokonywania przeglądów i napraw posiadanych przez Państwa maszyn przed rozpoczęciem sezonu zbiorów.
Odpowiednio wczesne przygotowanie siewnika, kombajnu do porzeczek, agregatu do wiśni, czy też kombajnu marchewkowego do pracy, zmniejszy ryzyko wystąpienia awarii a tym zapewni spokojne i owocne zbiory.
Informujemy, że w sezonie letnim, w związku z występującą dużą ilością zamówień, czas oczekiwania na części zamienne do maszyn może ulec wydłużeniu.
Warto zatem przygotować sprzęt do pracy odpowiednio wcześnie.

 

 

 

 

 

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER