fbpx

PRODUCENT

Relacja z małopolskiego święta czosnku

 

Podobnie jak w latach poprzednich,  także i w tym roku mieliśmy okazje uczestniczyć w święcie małopolskich hodowców czosnku.
Wydarzenie zorganizowane zostało przez gminę Radziemice, jako forma uczczenia nakładu pracy lokalnych producentów tego niezwykle zdrowego i potrzebnego w naszych domach warzywa.

Pomimo zmiennej pogody, impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców.
Wielu spośród odwiedzających zaszczyciło swoją obecnością również Nas.

 

Maszyny warzywnicze Weremczuk na Święcie Czosnku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maszyny do warzyw podczas Święta Czosnku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas wydarzenia prezentowaliśmy dla Państwa trzy maszyny, które powinny się znaleźć w każdym gospodarstwie zajmującym się produkcją warzyw korzeniowych. Agregat uprawowy z glebogryzarką AUR, punktowy siewnik do warzyw MAX PNEUMATIC, oraz niszczarka naci BONA to urządzenia, które znacznie ułatwiają pracę hodowcom warzyw i jednocześnie gwarantują uzyskanie najlepszych efektów, w postaci idealnych redlin lub zagonów pod uprawę marchewki czy pietruszki, precyzyjnego wysiewu nasion, optymalnych wschodów i ostatecznie uzyskania wysokiej jakości plonów.

 

Maszyny do uprawy warzyw korzeniowych na wystawie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Małopolskie Święto Czosnku okazało się dla nas świetną okazją do poznania Waszych opinii, na temat maszyn, które obecnie pracują w gospodarstwach.
Dzięki  Waszym uwagom i spostrzeżeniom mamy bowiem możliwość ciągłego doskonalenia urządzeń.
Któż bowiem może więcej powiedzieć na temat zalet i niedoskonałości maszyny niż sam jej użytkownik.
Bardzo dziękujemy za każda rozmowę i opinię dotyczącą produkowanego przez nas sprzętu.

 

Agregat uprawowy, ogłowarka, siewnik na wystawie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić nasze stoisko, jak również organizatorom za zaproszenie. Mamy nadzieję, że za rok również spotkamy się z Wami w tym miejscu.

Jednocześnie, już dziś pragniemy poinformować, że na początku września ponownie odwiedzimy województwo małopolskie. Tym razem prezentować będziemy jeden z kombajnów do zbioru warzyw korzeniowych- pełną ofertę kombajnów do marchewki, pietruszki, buraczka czy pasternaku  znajdziecie tu: weremczukagro.com/kategoria-produkty/zbior-pl-marchew-pietruszka-ziemiak/.

Więcej na ten temat już wkrótce!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER