fbpx

PRODUCENT

XX Dni Ogrodnika

 

Targi Międzynarodowe dla producentów warzyw i owoców

14 i 15 września w Gołuchowie koło Kalisza odbędą się XX Dni Ogrodnika. Jest to cykliczna impreza, która przyciąga uwagę zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów.
Poza możliwością zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami  dedykowanymi szeroko rozumianej branży ogrodniczej, odwiedzający mogą wziąć udział w wykładach i seminariach, których program jest bardzo bogaty a także skorzystać z możliwości konsultacji z ekspertami z branży.

 

Maszyny dla warzywników i sadowników

Firma Weremczuk FMR od blisko 40 lat towarzyszy polskim i zagranicznym producentom owoców i warzyw tworząc najwyższej jakości maszyny przeznaczone właśnie dla tej branży. W tym roku będziemy również uczestniczyć w wystawie, prezentując najnowsze rozwiązania wprowadzone w naszych maszynach. 
Podczas tej wystawy odwiedzający będą mieli możliwość obejrzenia kombajnu do zbioru marchwi ALINA SUPERNOVA, ogławiarki i niszczarki naci BONA, siewnika MAX PNEUMATIC  wyposażonego w sekcje do wysiewu warzyw a także do wysiewu ogórka na folii oraz kombajnu do zbioru owoców jagodowych JOANNA PREMIUM w wersji do zbioru jagody kamczackiej.

wystawa maszyn warzywniczych i sadowniczych

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER