PRODUCENT

Unia Europejska

Blog

Siewnik do ogórka MAX PNEUMATIC ponownie w akcji

 

Zajmujesz się uprawą ogórka gruntowego? Poszukujesz rozwiązań, które ułatwią Ci pracę i zapewnią bardzo dobre efekty?

Koniecznie musisz pojawić się w najbliższą sobotę tj. 29 maja 2021 w miejscowości SZULBORY na finałowym POKAZIE SIEWU OGÓRKA GRUNTOWEGO NA FOLII. 

Oczywiście w roli głównej zobaczysz nasz  siewnik pneumatyczny MAX PNEUMATIC wyposażony w specjalną sekcję przeznaczoną do wysiewu nasion na folii.  Prawdopodobnie będzie to już ostatnia szansa na ocenę efektów pracy maszyny w tym sezonie! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maj miesiącem siewu ogórka gruntowego

W drugiej połowie maja następuje kulminacja prac związanych z wysiewem ogórka do gruntu. Ziemia jest już wystarczająco dobrze nagrzana aby umożliwić szybki wschód nasion. Dodatkowo po 15 maja zmniejsza się również ryzyko wystąpienia przygruntowych przymrozków, które stanowią duże zagrożenie dla kiełkujących roślin. Czynniki te mają decydujący wpływ na wysiew tego rodzaju nasion akurat w tym terminie. Zbyt długie zwlekanie z siewem może skutkować późniejszymi problemami ze wzrostem czy brakiem odporności na choroby.

W przypadku posiadania większych plantacji konieczne jest zatem dobre przygotowanie się do sezonu siewu.
Planowanie zadań oraz korzystanie z nowoczesnych rozwiązań, zarówno z zakresie agrotechniki jak i zaplecza maszynowego, znacznie podnosi konkurencyjność i wiarygodność gospodarstwa.

 

 

 

 

 

 

 


Siewnik do ogórka gruntowego, cukinii, dyni

W podniesieniu konkurencyjności gospodarstwa z pewnością pomóc może odpowiednie zaplecze maszynowe.  W przypadku Producentów ogórka gruntowego, cukinii, dyni czy podobnego typu nasion specjalistyczny siewnik to podstawa. Rośliny te coraz częściej uprawiane są na biodegradowalnych foliach, które mają chronić przed nadmiernym wysuszaniem gleby oraz chwastami. Stosowanie tej technologii uprawy generuje konieczność użycia specjalistycznych maszyn  a do takich należy siewnik do ogórka MAX PNEUMATIC.

Chcesz przekonać się na własne oczy, jak podczas pracy spisuje się specjalistyczny siewnik MAX PNEUMATIC w wersji do wysiewu nasion na folii? Skontaktuj się z nami! 

Jeśli tylko warunki pogodowe na to pozwolą, w najbliższą sobotę widzimy się na FINALE WIOSENNEJ AKCJI POKAZÓW PRACY.
Koniecznie potwierdź swoją obecność!

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER