PRODUCENT

Unia Europejska

O Nas

 

O marce WEREMCZUK

WEREMCZUK to marka maszyn przeznaczonych do sadownictwa i warzywnictwa, które kierowane są zarówno na rynek polski, jak i światowy. Jako firma opracowujemy, produkujemy, dostarczamy i serwisujemy sprzęt, dbając jednocześnie o zachowanie najwyższej jakości obsługi klienta.
Silne wartości, takie jak uczciwość, innowacyjność i zaangażowanie w obsługę klienta, są podstawą działania naszego profesjonalnego zespołu, tworzącego maszyny pod marką WEREMCZUK. Wszystko, co robimy, robimy w najlepszy możliwy sposób, dzięki czemu udało nam się zdobyć zaufanie tysięcy klientów z całego świata i osiągnąć pozycję światowego lidera branży.

 

Nasza historia

Historia firmy WEREMCZUK rozpoczęła się w 1981 r. Inżynierowie – Danuta i Józef Weremczuk, założyło firmę, której misją było stworzenie nowoczesnego sprzętu, który miał ułatwić i poprawić jakość pracy polskich rolników. W ten sposób powstał pierwszy kombajn porzeczkowy- JOANNA.

       

Przez kolejne lata firma rozrastała się, stale zwiększając zarówno ilość produkowanych maszyn, jak również ich rodzaj. W czasie naszej działalności opracowaliśmy i zaadaptowaliśmy wiele nowych maszyn dla producentów owoców i warzyw.
Staraliśmy się zrobić to najlepiej jak potrafimy. Dlatego zaufało nam tysiące klientów z całego świata, a nasze maszyny zdobyły również wiele nagród na wystawach rolniczych.

 

Wizja

Celem naszego działania jest tworzenie innowacyjnych technologii i produkcja najwyższej jakości maszyn, które będą podążały za stale zmieniającymi się oczekiwaniami rynku. Zrównoważony rozwój, automatyzacja pracy oraz minimalizacja czynności obsługowych to podstawowe dziedziny, które chcemy rozwijać, by umożliwić zwiększenie konkurencyjności i opłacalności produkcji naszych klientów, a tym samym również naszej.
Umiejętności, zaangażowanie i profesjonalizm naszego zespołu stanowią motor napędowy w procesie wzmacniania marki na światowym rynku.