PRODUCENT

Unia Europejska

Porady serwisowe

Weremczuk FMR to marka, która od lat towarzyszy polskim producentom owoców jagodowych, sadownikom oraz producentom warzyw, w podniesieniu konkurencyjności gospodarstw. Naszym celem, poza dostarczeniem najwyższej jakości maszyn, jest osiągnięcie maksymalnego zadowolenia klientów zarówno podczas procesu zakupu sprzętu, jak również w trakcie jego użytkowania. 

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH
ORAZ SERWIS MASZYN
    

Adres:
ul. Bełżycka 73
24-220 Niedrzwica Duża

 

GODZINY PRACY
Pn.- Pt.:  7.00 – 17.00
Sob.: 7.00 – 13.00
Ndz.: 12.00 – 14.00 * 
* dyżur telefoniczny pod numerami:
784-911-007 lub 662-158-293

 

 

W przypadku stwierdzenia nieprawidłowego działania maszyny należy niezwłocznie skontaktować się z naszym działem serwisu, który zdiagnozuje problem i zajmie się jego rozwiązaniem.

Zgłoszenie reklamacyjne można złożyć osobiści (w punkcie sprzedaży), przesłać je wiadomością e-mail lub za pośrednictwem poczty na adres Producenta.

Zgłoszenia reklamacyjne są na bieżąco monitorowane. W zależności od typu usterki oraz jej istotności termin naprawy gwarancyjnej jest indywidualnie ustalany z Nabywcą. Naprawy dokonywane są oczywiście w możliwie najkrótszym czasie.

Specjaliści do spraw serwisu pozostają do dyspozycji każdego Użytkownika maszyn marki WEREMCZUK. Są to osoby posiadające duże doświadczenie w obszarze diagnozowania nieprawidłowości oraz doskonale znający się na produkowanym przez nas sprzęcie. Konsultacja z działem serwisu z pewnością ułatwi odnalezienia źródła problemu i przyspieszy proces jego rozwiązania. 

Zapewniamy całoroczny profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny do wszystkich maszyn naszej produkcji. Obsługa serwisowa wykonywana jest przez przeszkolonych i doświadczonych mechaników.

Oczywiście jest to możliwe. Od wielu lat prowadzimy firmowy sklep z częściami zamiennymi do produkowanych przez nas maszyn.  Części  można nabyć bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym, zamówić telefonicznie bądź mailowo. Aby zapewnić sprawną realizację zamówień, na stałe współpracujemy z firmami kurierskimi, które zapewniają szybką i bezpieczną dostawę.