PRODUCENT

Unia Europejska

Serwis

Weremczuk FMR to marka, która od lat towarzyszy polskim producentom owoców jagodowych, sadownikom oraz producentom warzyw, w podniesieniu konkurencyjności gospodarstw. Naszym celem, poza dostarczeniem najwyższej jakości maszyn, jest osiągnięcie maksymalnego zadowolenia klientów zarówno podczas procesu zakupu sprzętu, jak również w trakcie jego użytkowania. 

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na wydłużony czas oczekiwania na komponenty, części do straszych modeli maszyn dostępne są wyłacznie na zamówienie. Nie są dostępne “od ręki”. Czas oczekiwania może być wydłużony. Warto więc odpowiednio wczesniej zadbać o przegląd maszyn i zamówić części przed rozpoczęciem sezonu.

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH
ORAZ SERWIS MASZYN
          

Adres:
ul. Bełżycka 73
24-220 Niedrzwica Duża

 

GODZINY PRACY
Pn.- Pt.:  7.00 – 15.00

 

 

W przypadku stwierdzenia nieprawidłowego działania maszyny należy niezwłocznie skontaktować się z naszym działem serwisu, który zdiagnozuje problem i zajmie się jego rozwiązaniem.

Zgłoszenie reklamacyjne można złożyć osobiści (w punkcie sprzedaży), przesłać je wiadomością e-mail lub za pośrednictwem poczty na adres Producenta.

Zgłoszenia reklamacyjne są na bieżąco monitorowane. W zależności od typu usterki oraz jej istotności termin naprawy gwarancyjnej jest indywidualnie ustalany z Nabywcą. Naprawy dokonywane są oczywiście w możliwie najkrótszym czasie.

Specjaliści do spraw serwisu pozostają do dyspozycji każdego Użytkownika maszyn marki WEREMCZUK. Są to osoby posiadające duże doświadczenie w obszarze diagnozowania nieprawidłowości oraz doskonale znający się na produkowanym przez nas sprzęcie. Konsultacja z działem serwisu z pewnością ułatwi odnalezienia źródła problemu i przyspieszy proces jego rozwiązania. 

Zapewniamy całoroczny profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny do wszystkich maszyn naszej produkcji. Obsługa serwisowa wykonywana jest przez przeszkolonych i doświadczonych mechaników.

Oczywiście jest to możliwe. Od wielu lat prowadzimy firmowy sklep z częściami zamiennymi do produkowanych przez nas maszyn.  Części  można nabyć bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym, zamówić telefonicznie bądź mailowo. Aby zapewnić sprawną realizację zamówień, na stałe współpracujemy z firmami kurierskimi, które zapewniają szybką i bezpieczną dostawę.

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER