PRODUCENT

Kontakt

Sprawdź jak dojechać

Weremczuk FMR
GŁÓWNA SIEDZIBA
I DZIAŁ SPRZEDAŻY

ul. Bełżycka 73
24-220 Niedrzwica Duża
poczta@weremczukagro.pl

Otwarte
Poniedziałek – Piątek 7.00 – 15.00

Sprawdź letnie godziny otwarcia sklepu

SPRZEDAŻ KRAJOWA

tel. +48 81 517 15 66
tel.  +48 81 517 15 77
tel. +48 81 517 15 88
fax +48 81 517 15 60

Sławomir Szymaniak
Kierownik Sprzedaży
tel. +48 81 517 15 66
kom. +48 608-528-867
mail: szymaniak@weremczukagro.pl

Łukasz Kura
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 81 517 15 77
kom. +48 668-013-356
mail: kura@weremczukagro.pl

Krystian Wejman
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 81 517 15 88
mail: wejman@weremczukagro.pl

Krystian Babisz
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel. +48 81 517 15 77
mail: babisz@weremczukagro.pl

 

Serwis krajowy i części zamienne

tel. +48 81 517 15 99

Jacek Piwowarski
Specjalista ds. Serwisu
tel. +48 81 517 15 99
kom. +48 668-362-870
mail: jacek.piwowarski@weremczukagro.pl

Bożena Piwowarska
Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych
tel. +48 81 517 15 99
kom. +48 662-158-293
mail: sklep@weremczukagro.pl


PRODUKCJA I ZAOPATRZENIE

tel. +48 81 517 15 72
mail: produkcja@weremczukagro.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

tel. +48 81 517 15 64
mail: kadry@weremczukagro.pl

SPRZEDAŻ ZAGRANICZNA

tel. +48 81 517 15 80

Paulina Dacka
Koordynator ds. Eksportu
tel. +48 81 517 15 80
kom. +48 728-921-980
mail: dacka@weremczukagro.pl  

Adam Adamczyk
Specjalista ds. Eksportu
tel. +48 81 517 15 80
kom. +48 668-362-866
mail: adamczyk@weremczukagro.pl

Aleksander Buśkiewicz
Specjalista ds. Eksportu
tel. +48 81 517 15 80
kom. +48 605-110-022
mail: a.buskiewicz@weremczukagro.pl

 

SERWIS ZAGRANICZNY I CZĘŚCI ZAMIENNE

tel. +48 81 517 15 80
fax  +48 81 517 15 60

Dariusz Mazurkiewicz
Specjalista ds. Serwisu
tel. +48 81 517 15 80
kom. +48 784-911-007
mail: mazurkiewicz@weremczukagro.pl

 

MARKETING

tel. +48 81 517 15 67
fax +48 81 517 15 60

Ewa Bezkorowajna
Koordynator ds. Marketingu
tel. +48 81 517 15 67
kom. +48 600-884-991
mail: ewa@weremczukagro.pl

Diana Komar
Specjalista ds. Marketingu
tel. +48 81 517 15 67
mail: komar@weremczukagro.pl


SEKRETARIAT ZARZĄDU

mail: poczta@weremczukagro.pl

Formularz kontaktowy

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER