fbpx

PRODUCENT

XI Małopolskie Święto Warzyw w Pobiedniku

Warzywnicze dożynki

Małopolskie Święto Warzyw w gminie Igołomia-Warzeńczyce to ważne święto dla tego rejonu, które co roku gromadzi dużą liczbę uczestników oraz firm mających w ofercie rozwiązania konieczne w prowadzeniu gospodarstwa warzywniczego. Podczas spotkania można zasięgnąć specjalistycznej porady z zakresu ochrony i nawożenia roślin, poznać najnowsze trendy w uprawie warzyw jak również obejrzeć sprzęt do pracy w gospodarstwie.

Impreza ma także bogatą oprawę artystyczną – organizator zapewnia liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych można spróbować smacznej regionalnej kuchni i posłuchać muzyki na żywo.

Sprzęt dla profesjonalistów

Ten Podkrakowski region to bardzo ważny punkt na mapie naszych klientów, gdzie  od lat nasze maszyny mają okazję pracować w gospodarstwach, które profesjonalnie zajmują się między innymi uprawą marchwi, pietruszki, buraczka, kapusty, cebuli, ogórka i innych warzyw. W miarę swoich możliwości staramy się czynnie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jest to doskonała okazja do spotkania z klientami, którzy pracują maszynami marki WEREMCZUK i do wymiany doświadczeń. Dzięki spostrzeżeniom i uwagom wielu z Was udaje nam się zmieniać nasze maszyny tak, żeby jeszcze lepiej dopasować je do Waszych wymagań.

Pokazy zbioru marchwi kombajnem ALINA SUPERNOVA

Spotkanie w Pobiedziskach to również okazja to zapoznania się bliżej z nasza najnowszą ofertą. Szczególne zapraszamy do obejrzenia kombajnu ALINA SUPERNOVA porozmawiania z naszymi przedstawicielami o zmianach jakie zostały wprowadzone w ostatnich latach, by jeszcze lepiej poprawić jakość i wydajność zbioru. Szczególnie zapraszamy osoby, które stoją przed decyzją zakupu nowego sprzętu do swojego gospodarstwa. W najbliższym czasie planujemy pokazy polowe, więc zachęcamy do kontaktu, tych którzy chcieliby sprawdzić maszynę u siebie lub zobaczyć jak pracuje u sąsiada.

Od siewu do zbioru

Na naszym stoisku będzie również można zobaczyć inne maszyny dedykowane producentom warzyw okopowych. Będzie między innymi siewnik MAX PNEUMTIC  w wersji 4 rzędowej, agregat do  redlin AUR2 oraz niszczarka naci BONA.

 

Czekamy na Was od godziny 9.00 – niedziela 2 wrzesień 2018 – lotnisko Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim.

Szczegółowy Plan imprezy zamieszczony jest na naszym facebooku.

Zapraszamy

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER