PRODUCENT

Unia Europejska

Blog

Kombajn do warzyw – opinia po pokazach

Rok 2021 minął nam bardzo aktywnie. Wiele razy spotkaliśmy się z Wami podczas pokazów pracy. Wymieniliśmy uwagi i wnioski dotyczące sprzętu. Poznaliśmy jego zalety, funkcje oraz dopasowania do warunków pracy. Pokazy pracy to też okazja do wyrażenia opinii o maszynach marki Weremczuk. Wszystko to jest dla nas niezwykle cenne. Ma duży wpływ na ostateczną wersję maszyny, która trafi do Waszych gospodarstw.

Pokazy pracy okiem kamery

Podczas pokazów pracy zebraliśmy wiele materiałów filmowych i zdjęć. Wszystko to staramy się systematycznie udostępniać w mediach społecznościowych. Prowadzimy kanał filmowy na YouTube oraz konta – na Facebooku, Instagramie czy Twitterze. Wiele relacji i wywiadów z użytkownikami maszyn znajdziecie również na branżowych portalach informacyjnych.

Weremczuk – opinia o maszynach

Ostatnie pokazy pracy kombajnu ALINA SUPERNOVA odbyły się pod koniec października w Daszynie. Pan Jarosław chciał sprawdzić, jak pracuje się nową ALINĄ w jego gospodarstwie. Gospodarstwo liczy około 40 hektarów. Właściciel, oprócz marchwi i pietruszki uprawia również cebule, buraczki, buraki cukrowe oraz ziemniaki. Z kombajnem współpracował ciągnik John Deere model 61256M. Warzywa były zbierane do skrzyniopalet ustawionych na przyczepie jadącej obok. Przez dwa dni kopaliśmy przede wszystkim pietruszkę. Podczas spotkania zapytaliśmy gospodarza o opinię na temat testowanego sprzętu. Rozmowę prowadził Krystian Wejman-specjalista ds. sprzedaży.

 

 

Jak najbardziej polecam

Krystian zapytał Pana Jarka, skąd miał informację o pokazach. – Z Facebooka […] było ogłoszone, że są pokazy i że można się zapisać, więc zadzwoniłem.

K. W.: – Jak ocenia Pan jakość zebranych warzyw? Ich oczyszczanie?

– Bardzo dobrze. Mam Weremczuka Alinę Supernovą, tylko straszy typ. Ta nowa jednak inaczej pracuje. Wydajniejsza jest i lepiej się nią kopie.

K. W. – A jak oceniłby Pan dokładność zbioru?

– Było super.

K. W. – A funkcjonalność maszyny? Sterowanie funkcjami? Jak Pan to ocenia.

– Bardzo dobrze się obsługuje (kombajn). Wszystko jest regulowane z kabiny. U mnie trzeba jednak wyjść z ciągnika. Tu jest cały panel i stąd wszystkim się steruje.

K. W. – Wspomniał Pan, że użytkuje maszynę naszej produkcji.

– Tak, jest to model z 2009 roku. Alina Supernova. No, ale ten nowy model jest całkowicie inny. Pan Jarek zmiany, jakie nastąpiły w stosunku do modelu 2009 ocenia pozytywnie.

– K. W.: – Czy poleciłby Pan maszynę innym?

– Jak najbardziej. Kopanie nowym modelem kombajnu idzie bardzo dobrze.

Nowy model ALINA SUPERNOVA

ALINA SUPERNOVA to nowoczesne i funkcjonalne kombajny do zbioru warzyw korzeniowych. Umożliwiają wydajną i efektywną pracę w każdych warunkach. Wieloetapowe oczyszczanie korzeni pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości warzyw. Dokładnie oczyszczone z ziemi oraz pozostałości naci korzenie mogą być bezpiecznie przechowywane.

Kopanie marchewki

Kombajny ALINA SUPERNOVA wyposażone zostały w funkcję elektrycznego sterowania siłownikami za pomocą joysticków umieszczonych w kabinie ciągnika. Ten przyjazny system sterowania maksymalnie podnosi komfort pracy maszyną. Pozwala operatorowi maszyny na szybką reakcję w przypadku konieczności zmiany parametrów pracy. Więcej informacji o kombajnie znajdziecie na naszym videoblogu.

Kombajn do warzyw na mniejsze areały

Ekonomiczną alternatywę dla kombajnów ALINA SUPERNOVA stanowią kombajny ALINA ECO II. Wyposażone zostały w podstawowe mechanizmy umożliwiające wydajną pracę. Dostępne są one w kilku wersjach:

  1. Z transporterem na przyczepę
  2. Ze skrzyniopaletą na kombajnie
  3. Z platformą roboczą na małe skrzynki

Kombajny ALINA SUPERNOWA i ECO II w zależności od wyposażenia są oferowane w wersji FARMER, COMFORT i PRESTIGE.

Pokazy pracy maszyn z serii Alina

Z producentem specjalistycznych maszyn WEREMCZUK jest to możliwe. Przez cały sezon prowadzimy pokazy pracy. Chcesz zobaczyć jak sprawdzi się maszyna na Twojej plantacji, zanim podejmiesz ostateczną decyzję odnośnie zakupu? Zadzwoń 668-013-356 lub 784-911-007. Zapraszamy Was do śledzenia nas FB i YT. Staramy się tam na bieżąco umieszczać relacje z pokazów.

 

FOLDERY DO POBRANIA

POBIERZ

NEWSLETTER